Dobrý den, chtěl bych Vás informovat o tom, že v pátek 9.11. 2012 jsme nechali osázet jeden pozemek v biokoridoru ve východní části obce (za žampionárnou). Vysázeno bylo celkem 128 stromků (olše, javory, střemchy, duby a lípy) a 115 keřů (svídy, brsleny, krušiny a kaliny). Osázením tohoto pozemku získáme další body do připravované žádosti o dotace z operačního programu Životního prostředí. Za tyto dotace bychom rádi osázeli mnohem větší plochy.
Petr Korger, starosta