Poté, co roztál sníh, začaly se množit stížnosti na nepořádek způsobený některými psy venčenými na obecních pozemcích. Neuklizené psí exkrementy obtěžují především obyvatele Sídliště a ulice Na Vinici, ale situace není o mnoho lepší ani v jiných částech obce. Chtěl bych se touto cestou obrátit na všechny pejskaře s prosbou, aby po svých psích miláčcích uklízeli. Zatím v obci chybějí odpadkové koše a sáčky na exkrementy, ale zastupitelstvo obce bude tuto situaci, včetně problému volně pobíhajících psů v obci, co nejdříve řešit pro oboustrannou spokojenost jak majitelů psů, tak i všech občanů naší obce.
Jan Rožnovský – starosta