Stížnost na znečišťování ovzduší

Na základě tel. stížnosti od občanů obce Hodonice v neděli 19.12.2010 okolo 19:50 hod., že se pravděpodobně vypouští z komína Vertexu nějaké nečistoty, jsem kontaktoval ředitele závodu SG Vertex Hodonice pana Švacha. Ten mě odpověděl, že o ničem neví a zjistí v závodě, zda se nejedná o nějakou závadu. Obratem mi pan Švach oznámil, že k žádnému úniku ani k žádné závadě v SG Vertex nedošlo. Požádal jsem jej tedy, aby mi odeslal písemnou zprávu a já mohl informovat veřejnost, což učinil (viz. příloha).

Jan Rožnovský, starosta obce