Výpadky el. energie na ul. Panská a Polní

Dobrý večer, již jsem obdržel několik stížností a upozornění, že na ul. Panská a Polní několikrát došlo k výpadku el. energie. Tel. dotazem na poruchách Eon mně bylo sděleno, že ve večerních hodinách dnešního dne došlo k poruše vysokého napětí, které částečně zasahuje i obec Hodonice. Na odstranění poruchy pracovníci Eon v současné době pracují. To je vše co spoluobčanům v uvedených lokalitách obce mohu sdělit.

Jan Rožnovský, starosta